Background

Trepid

Ideaalne trepp

Ideaalne trepp on igas kodus üks kõige olulisemaid elemente. Hea trepp loob lisaks praktilisele kasutusele ka olulist sisekujunduslikku ilmet ning atmosfääri, mistõttu nõuab kvaliteetse trepi valmistamine kogemusi, teadmisi, kuldseid käsi ning oskusi kliendi soove suurepäraselt mõista.

Image

Andu Trepi meeskonnal on omanäoliste ja kvaliteetsete puidust treppide valmistamisel kogemusi juba üle 25 aasta. Selle aja jooksul oleme valmistanud tuhandetesse kodudesse ja hoonetesse just selliseid treppe, mis sobivad ideaalselt kokku nii kliendi vajaduste ja soovidega kui ka ruumiplaneeringuga, kasutades alati vaid kõige kvaliteetsemaid materjale.

Image

Meie ekspertide eesmärk ei ole treppide valmistamisel teie ootustele vastata, vaid neid alati ületada. Iga meie poolt valmistatud puidust trepp on unikaalne ja ajatu, peame lisaks trepi kujundusele oluliseks ka selle vastupidavust ning töökindlust.Teeme kasvõi lihtsatest mõtetest teoks midagi suurt ja imelist – kalkuleeri orienteeruv trepi hind või võta meiega kohe ühendust!

Image

Treppide 3D mudelid

Kas oled mõelnud, kuidas üks või teine trepi tüüp võiks päriselt sinu kodus või ärihoones välja näha? – Selleks loome tellitud trepile alati ka 3D mudeli, mis annab sulle virtuaalse tunnetuse sinule ehitatavast unikaalsest puittrepist.
Oleme toonud välja mõned 3D mudelid levinumatest trepi tüüpidest, mis aitavad sind õige trepi tüübi valikul. Vaata 3D mudelit ja kujutle, kuidas võiks üks või teine trepi tüüp sinu ruumiplaneeringuga kokku sobituda.

U-kujulised

U-kujulised

Sirged

Sirged

L-kujulised

L-kujulised

Trepi hind ja millest see sõltub?

Kuna meie eesmärk on igale kliendile valmistada unikaalne trepp, siis on täpset hinda koheselt keeruline prognoosida. Küll aga on võimalik peamiste tegurite alusel arvutada välja trepi orienteeruv hind, kasutades meie trepi kalkulaatorit. Peamised hinda mõjutavad tegurid:

Trepi tüüp

Levinumateks trepitüüpideks on sirge trepp, L-kujuline trepp, U-kujuline trepp ja keerdtrepp, kuid valmistame vastavalt kliendi soovile ükskõik millise pöördnurgaga trepi. Üldjuhul on sirgjoonelisuse tõttu kõige soodsam ehitada just sirget treppi.

Materjal

Materjalide valik võib mõjutada nii trepi välimust kui ka vastupidavust. Eestis on ilmselt parima hinna ja kvaliteedi suhtega materjaliks kask. Ei soovita kasutada väga pehmet puud nagu näiteks mänd, kuigi see on kőige soodsam. Vajadusel saab loomulikult kasutada kvaliteetsemaid materjale nagu saar, tamm vői ka igasugust väärispuitu.

Trepi mõõdud ja piirded

Trepi mõõtudest sõltub eelkõige trepiastmete arv ja ka ehitamisel vajaminevate materjalide kogus ning kulu. Ühtlasi on treppide puhul oluliseks osaks trepipiirded ehk piirete kõrgus ja pikkus ning trepipostide tüüp (treitud või freesitud, millest viimane on üldjuhul veidi soodsam).

Viimistlus, lisadetailid ja transport

Lisaks valikule, kas soovitakse lahtise või varvaslauaga treppi ning viimistlusele (õli, lakk, värv), tuleb arvestada ka transpordi ja tööjõukuludega, mida kalkulaator juba samuti vastavalt valikutele arvesse võtab.

Oleme teinud trepi orienteeruva hinna kalkuleerimise sinu jaoks võimalikult lihtsaks – nüüd saad meie kalkulaatori abiga ise oma trepi orienteeruva hinna välja arvutada

Kuidas võtta trepi valmistamiseks mõõdud?

Mõõtude võtmine on lihtne ning ühtlasi väga oluline alus sellele, et saaksime sulle kavandada 3D mudeli ja seejärel valmistada unikaalse ning kvaliteetse puidust trepi.

Oleme toonud välja ka juhise mõõtude võtmiseks, mille leiad kõrvalolevalt pildilt. Esmalt tuleks alustada ruumi kõrguse mõõtmisest ehk mõõta välja kõrgus esimese korruse põrandast järgmise korruse põrandani. Seejärel tuleks mõõta vahelae paksust ning trepiava pikkust ja laiust. Mõõdud palume maksimaalse täpsuse saamiseks sisestada millimeetrites (mm).

how to measure

Järgmised 3 sammu

1. Võta pakkumine

Kalkuleeri oma unistuste trepi orienteeruv hind kasutades trepi kalkulaatorit ning saada meile päring.

2. Teostame töö

Arutame koos ideid, projekteerime, disainime, valmistame ja paigaldame sinu hoonesse just sellise puidust trepi, mida oled alati tahtnud.

3. Kvaliteetne trepp

Sinu kodu rikastab uus kvaliteetne trepp. Täpselt selline, mida mitte kellelgi teisel ei ole, mis vastab sinu ideaalidele ning mis on loodud kestma ka järgmistele põlvedele.